Już niedługo, bo 28 września w sali św. Eugeniusza przy ul. Oblatów 1 odbędzie się spotkanie „Otwarte Popowice”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 16:00. Jego hasło przewodnie, a zarazem wstęp do rozmowy to proste pytanie: Jak żyje się nam na Popowicach obecnie i jak chcemy, by było w przyszłości?

Na spotkanie “Otwarte Popowice” zapraszamy mieszkańców osiedla Popowice oraz interesariuszy takich jak deweloperzy, Zarząd SMWL Popowice, architekci, przedstawiciele władz miejskich itp.

Razem będziemy zastanawiać się nad tym, jak w wieku senioralnym żyje się na Popowicach oraz jak wyobrażamy sobie mieszkanie tutaj w przyszłości. Chcemy aby lepiej wykorzystali Państwo czas na udział w wydarzeniu. Dlatego postanowiliśmy, że całość odbędzie się w formie otwartego spotkania. W trakcie jego trwania sami zdecydują Państwo o czym będziemy rozmawiać, jak długo oraz w jak licznych grupach.

Zaproś sąsiada i przyjdźcie razem na sąsiedzkie spotkanie!

Spotkanie odbędzie się w swobodnej atmosferze przy kawie i herbacie. Zapewniamy miejsce do pracy, materiały biurowe oraz gwarantujemy, że Państwa praca zostanie doceniona. W przerwie zapraszamy na smaczny obiad.

Ciekawe informacje

  • Więcej o nas, czyli o organizatorach mogą przeczytać Państwo w zakładce: Nasz zespół
  • Informację o osobach prowadzących Spotkanie „Otwarte Popowice” znajdują się na stronie Fundacji DO: www.fundo.org.pl
  • Zachęcamy także do przeczytania broszury, która zawiera szczegółowy opis projektu ProPoLab – zobacz
Spotkanie „Otwarte Popowice” – 28 września 2018 godz. 10:00

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *