W spotkaniu wzięli udział: Aldona Wiktorska -Święcka, Anna Janus, Anna Miśniakiewicz, Mariusz Dybał, Marek Ferenc, Tomasz Kapłon, Jerzy Lech, Konrad Postawa.
Na początku spotkania omówiona została sprawa dystrybucji monografii, przygotowanej przez Uniwersytet Wrocławski, jak i podręcznika tworzenia
usług publicznych. Członkowie zespołu zgłaszali swoje uwagi i sugestie dotyczące ostatecznej wersji handbooka.
Następnie Anna Janus z Anną Miśniakiewicz poruszyły kwestię zaprezentowania w jednym z wrocławskich CAL-i handbooka, jak również kwestie redakcyjne związane z samym poradnikiem.
Aldona Wiktorska-Święcka poinformowała członków zespołu o najbliższych planowanych wydarzeniach w skali europejskiej. I tak na 15 kwietnia
planowane jest spotkanie-seminarium dla interesariuszy wszystkich pilotów, na szczeblu międzynarodowym w Utrechcie, (CoSIE i EKES).
Kolejnym dużym wydarzeniem będzie spotkanie on line5 maja, podsumowujące CoSIE. Organizatorem będzie zespół Laboratorium Popowice
wraz z UERA (europejska sieć – Urban Experts Research Alliance). Są ustalane wstępne założenia merytoryczne (agenda ma być gotowa do 15 marca). Zaprezentowane na tym spotkaniu będą osiągnięcia CoSIE. Planowane są dwie części z udział biernym i aktywizującym: I blok- koncepcja współtworzenia, II blok – praktyka współtworzenia. Po każdym bloku możliwe będzie zadawanie pytań panelistom na czacie. Po przerwie przewidziane są dwa bloki warsztatowe oraz trzy równoległe warsztaty tj. teoria, praktyka, teoria i praktyka.
Członkowie zespołu projketoweog Laboratorium Popowice, ustalili kolejne spotkanie on line na 17 marca br. w godz.11.00 – 12.30.
Notatkę sporządził: T. Kapłon