Uniwersytet Wrocławski

W spotkaniu wzięły udział Anna Miśniakiewicz oraz Hayley Trowbridge.

Najważniejszym punktem spotkania było potwierdzenie terminu przyjazdu i odbycia się warsztatów „Tworzenie opowiadań, jako wzmacnianie naszego sąsiedztwa i społeczności”.

W czasie spotkania zostały omówione kwestie organizacyjne – przygotowanie i przetłumaczenie materiałów do powadzenia szkolenia, przygotowanie materiałów papierniczych niezbędnych przy warsztatach, miejsce w którym odbędzie się szkolenie oraz wymagania związane z tym miejscem.

Omówiono również meteorytykę warsztatów oraz profil preferowanych uczestników spotkań, którzy wezmą udział w 3 dniach warsztatów. Padła sugestia, aby część osób biorących udział w warsztatach posiadała umiejętność płynnego mówienia i pisania w języku angielskim oraz aby zapewnić tłumacza, który pomoże naszym gościom tłumacząc wypowiedzi w języku polskim.

Omówiono również kwestie organizacji przyjazdu prowadzących szkolenie – rezerwację lotów z Liverpool do Wrocławia, preferowany hotel, jego lokalizację i odległość od miejsca warsztatów oraz plan pobytu.

Notatkę sporządziła: A. Miśniakiewicz

Notatka projektowa z dnia 14.09.2018

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *