Spotkanie online z dnia 13.09.2018

W spotkaniu wzięły udział Anna Miśniakiewicz oraz Hayley Trowbridge

Najważniejszym punktem spotkania było potwierdzenie terminu przyjazdu i realizacji warsztatów „Tworzenie opowiadań, jako wzmacnianie naszego sąsiedztwa i społeczności”.

W czasie spotkania zostały omówione kwestie organizacyjne – przygotowanie i przetłumaczenie materiałów do powadzenia szkolenia, przygotowanie materiałów papierniczych niezbędnych przy warsztatach, miejsce w którym odbędzie się szkolenie oraz wymagania z nim związane.

Omówiono również merytorykę warsztatów oraz profil preferowanych uczestników spotkań, którzy wezmą udział w trzech dniach warsztatów. Padła sugestia, aby część osób biorących udział w warsztatach posiadała umiejętność płynnego mówienia i pisania w języku angielskim. Sugerowano też, aby zapewnić tłumacza, który pomoże naszym gościom, tłumacząc wypowiedzi w języku polskim.

Omówiono również kwestie organizacji przyjazdu prowadzących szkolenie – rezerwację lotów z Liverpool do Wrocławia, preferowany hotel, jego lokalizację i odległość od miejsca warsztatów oraz plan pobytu.

Notatkę sporządziła: A. Miśniakiewicz

Przygotowanie do warsztatów

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *