Klub "Tęcza" - Popowice

1 września 2018 roku, od 12.00 -15.00, Klub Osiedlowy „Tęcza” funkcjonujący w ramach SMLW Popowice, organizuje mini festyn na zakończenie wakacji. Festyn odbędzie się na terenie boiska Szkoły Podstawowej Nr5, przylegającym do budynku Klubu „Tęcza” przy ul. Starogranicznej 32.

Ze względu na zainteresowanie i obecność mieszkańców Popowic na festynie, a także rozpowszechnianie informacji o tej imprezie wśród okolicznych mieszkańców, obecna tam będzie Fundacja Aktywny Senior. Swoją obecność wykorzystamy do promocji projektu ProPoLab.

W programie festynu przewidziane są gry, konkursy sprawnościowe, związane z wędkarstwem, zabawy muzyczne, plastyczne oraz warsztaty artystyczne. Festyn adresowany jest do wszystkich grup wiekowych. Dla dzieci będą konkursy i gry sprawnościowe, dla młodzieży i dorosłych ciekawe warsztaty, dla wszystkich, ale głównie osób najstarszych występy na scenie z muzyką na żywo z dawnych lat.

Organizatorzy spodziewają się ok. 100-150 osób, więc tylu mieszkańców Popowic, będzie mogło dowiedzieć się o naszym projekcie.

Będziemy na festynie

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *