Sektor 3

W spotkaniu uczestniczyli, Anna Miśniakiewicz, Tomasz Kapłon, Konrad Postawa, Jerzy Lech, Marek Ferenc.

Spotkanie odbyło się tuz po szkoleniu reporterów Społecznych w posługiwaniu się Facebookiem. Uczestnicy podsumowali sposób promocji wydarzeń w dniu 22 i 27 lipca. Wspólnie ocenili, ze promocja wymaga wspierania rzecznika prasowego projektu.

Ustalono, że przed każdym planowanym wydarzeniem będziemy informować o nim najważniejszych interesariuszy: Zarząd SMLW Popowice, Vantage Development, ojca Jerzego Ditricha – proboszcza Parafii NMP Królowej Pokoju, Joannę Nyczak – dyrektora Wydziału Zdrowia Urzędu Miejskiego Wrocławia, jako koordynatora uczestnictwa Gminy Wrocław oraz Dorotę Feliks – dyrektora Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego. Ustalono, że Tomasz Kapłon z udziałem Anny Miśniakiewicz zaaranżują dalszą współpracę z Zarządem SMLW Popowice. W jej ramach umieszczona będzie wkładka o projekcie, w najbliżej wydaniu gazetki osiedlowej.

W czasie spotkania poruszono także sprawę archiwizowania lub stałego dostępu do informacji gromadzonych w programie Trello. Chodzi o stałe źródło dostępu i utrzymywania wszystkich zdarzeń i działań, jakie są prowadzone w realizowanym projekcie.

Podczas spotkania ustalono także, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni zostanie przygotowany projekt wkładki do gazety osiedlowej Nasze Popowice.

Rozpowszechnianie PoPo Centrum

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *