Spotkanie projektowe

W spotkaniu uczestniczyli, z ramienia Uniwersytetu Wrocławskiego – Aldona Wiktorska-Święcka, Anna Janus, Paweł Timler. Z ramienia Fundacji Aktywny Senior – Anna Miśniakiewicz, Jerzy Lech, Konrad Postawa, Marek Ferenc.

Bieżące zarządzanie projektem referowała Aldona Wiktorska-Święcka. W trakcie spotkania Anna Miśniakiewicz i Paweł Timler przedstawili krótką informację o spotkaniu z Zarządem SMLW Popowice. Omówiono także przygotowanie raportów za miniony okres do końca sierpnia.

Kolejnymi tematami omówionymi na spotkaniu była komunikacja oraz harmonogram prac kolejnego etapu projektu. Poruszono kwestię strategii
posługiwania się danymi osobowymi przez oba podmioty, wchodzące w skład zespołu projektowego. Omówiono także plan działania na drugą część roku. Jest w nim m.in. zorganizowanie w październiku br. spotkania Rady Interesariuszy. Jest także opracowanie poradnika, e-kursu i wyjazd do Aten w listopadzie br. Istotnym planowanym elementem są także wyjazdy studyjne do innych miast we wrześniu br.

Na spotkaniu poruszono także kwestie spotkania Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w czerwcu 2020 r. Jego celem będzie przyjęcie
stanowiska EKES w sprawie współtworzenia usług publicznych w ramach polityki miejskiej Unii Europejskiej.

Podczas spotkania omówiono również sprawy organizacyjne związane z przygotowaniami Popo Centrum- Sąsiedzkim Miejscem Spotkań na Popowicach.

Notatkę sporządził: T. Kapłon

Spotkanie zespołu CoSIE w Centrum Sektor 3

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *