Spotkanie w Rondo Cafe

Spotkanie poświęcone było omówieniu propozycji do Funduszu Osiedlowego, zgłaszanych zarówno przez organizacje – Moje Popo, Popowice online, Fauna i Flora Popowic, jak i samorządowców z JPMW Rady Osiedla Pilczyce-Kozanów-Popowice Płn. oraz z SMLW Popowice.

W spotkaniu wzięli udział Halina Czapnik, Konrad Postawa, Józef Bidziński i Tomasz Kaplon – radni Rady Osiedla Pilczyce-Kozanów-Popowice Płn. Obecni byli także Grażyna Przychodzińska – przewodnicząca Rady Nadzorczej SMLW Popowice i Daniel Kozłowski – przewodniczący Komisji Statutowo-Samorządowo-Kulturalnej tej Rady, Zdzisław Adamski z Rady Zespołu Nieruchomości nr 2 SMLW Popowice, Marek Ferenc z zespołu projektowego Laboratorium Popowice, Maciej Szabatowski – prezes Stowarzyszenia Moje Popo, Sławomir Ślepak z Popowice online, oraz przedstawicielki Fauny i Flory Popowic.

W trakcie spotkania przedstawiono propozycje do Funduszu Osiedlowego, takie jak parking, chodnik na Niedźwiedziej i kontener kulturalny. Ustalono też dalszy ciąg konsultacji i procedur zgłaszania propozycji.

Spotkanie w sprawie Funduszu Osiedlowego

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *