Spotkanie z dnia 23.08.2018

W spotkaniu wzięli udział: Anna Janus – Uniwersytet Wrocławski oraz Konrad Postawa, Anna Miśniakiewicz, Tomasz Kapłon i Marek Ferenc – FAS.

Podczas spotkania, pokazany został krótki film, prezentujący organizowanie i przebieg warsztatów Open Space Technology (OST) w praktyce. Po obejrzeniu filmu, dyskutowano o kolejnych działaniach, uwidocznionych na arkuszach. Dotyczą one projektowania Laboratorium Popowice ( pakietów WP3 i WP3-FAS). Marek Ferenc omówił przygotowania organizacyjne do OST, a więc kwestię sali, wyposażenia, nagłośnienia, itp. Natomiast Konrad Postawa zaprezentował projekt ulotki, związanej z warsztatami. Tutaj wywiązała się dłuższa dyskusja o zawartości ulotki – jej kształcie graficznym, tekście, układzie graficznym. Anna Miśniakiewicz proponowała zmianę tekstu i zdjęć, podobnie jak Anna Janus. Ustalona, że Konrad Postawa i Anna Miśniakiewicz opracują kształt wizualny i tekstowy ulotki.

Kolejnym tematem, poruszonym na tym spotkaniu, była kwestia gadżetu, który byłby wręczany każdemu uczestnikowi na spotkaniu 28 września br. Uczestnicy spotkania zgłaszali różne sugestie , co do kształtu: breloczek, przywieszka, magnes. W czasie tego spotkania ustalono, że nazwa wydarzenia będzie brzmiała „WARSZTATY – OTWARTE POPOWICE„.

Notatkę sporządził: T. Kapłon

Notatka projektowa z dnia 23.08.2018

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *