Kliknij na okładkę, by przeczytać gazetę „Nasze Popowice”.

W gazecie „Nasze Popowice”, wydawanej przez SMLW Popowice, w kwietniu 2020 roku ukazał się tekst, poświęcony spotkaniu udziałowców unijnego projektu Laboratorium Popowice. Miało ono miejsce 24 stycznia br. w siedzibie SMLW Popowice.

W tekście przedstawione zostały osoby biorące udział w spotkaniu, a więc wiceprezydent Wrocławia Sebastian Lorenc, Rektor Uniwersytetu
Wrocławskiego prof. Adam Jezierski, przedstawiciele Urzędu Miejskiego Wrocławia, dewelopera i organizacji pozarządowych.

Przedstawiony został także przebieg spotkania, realizowany przez członków zespołu projektowego Laboratorium Popowice. Podczas spotkania miały także miejsce krótkie warsztaty, które sprawdziły jak współtworzenie funkcjonuje w przestrzeni publicznej.

Uczestnicy spotkania mieli okazję krótko wypowiedzieć się na temat działań, związanych z projektem i zastanowić się, w jaki sposób jego rezultaty wpłyną na życie mieszkańców Popowic.

Spotkanie w SMLW Popowice potwierdziło dobrą współpracę między udziałowcami. Oznacza to możliwość realizacji projektu, który finalnie ma na
celu poprawę jakości życia mieszkańców Popowic.

Piszą o nas w kwartalniku SMLW Popowice

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *