GDS - Rękodzielnicza 1

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Grupy Dialogu Społecznego ds. technologii obywatelskich, które odbędzie się w dniu 4 kwietnia 2018 r. (środa) w godz. 14:00-16:00 w siedzibie Rady Osiedla Pilczyce – Kozanów – Popowice Płn. przy ulicy Rękodzielniczej 1. Będziemy rozmawiać o projektach, które są obecnie realizowane na terenie Pilczyc oraz Popowic, porozmawiamy także o projektach miejskich i technologiach, które mają ułatwić życie mieszkańcom Wrocławia oraz zastanowimy się jak poprawić komunikację między mieszkańcami a władzami miasta.

Agenda spotkania:
14.00 – 14.15 – Przedstawienie gospodarza spotkania, czyli Stowarzyszenia Animatorów Kultury, Sportu Masowego, Rekreacji oraz Profilaktyki Zdrowotnej, Non In Solo Pane Vidit Homo – Jolanta Macała
14.15 – 14.45 – Prezentacja projektu „Laboratorium Popowice” – dr hab. Aldona Święcka, Uniwersytet Wrocławski oraz Marek Ferenc i Jerzy Lech, Fundacja Aktywny Senior. Celem projektu jest stworzenie koncepcji i wypracowanie modelu współdecydowania przez mieszkańców o przestrzeniach osiedla Popowice
14.45- 15.00 Roboedu.pl – prezentacja aplikacji dla rodziców – Konrad Jurga, Centrum Rozwoju Projektów Informatycznych Sp. z o.o.
15.00 – 16.00 – Dyskusja na temat technologii obywatelskich

Więcej informacji na temat spotkania znajdą Państwo na stronie Rady Osiedla:
www.radaosiedla29.pl/spotkanie-grupy-dialogu-spolecznego-na-pilczycach

Wydarzenie na Facebooku:
www.facebook.com/events/1598554496931031

Prezentację projektu „Laboratorium Popowice” dokonał Anna Janus z UWr oraz Marek Ferenc i Jerzy Lech z FAS. Idea projektu została bardzo pozytywnie przyjęta i zaakceptowana.
Grzegorz Stadnik z www.domekkultury.org wyraził chęć współpracy w zakresie podzielenia się swoim doświadczeniem z inicjatyw na Księżu Małym.

Grupy Dialogu Społecznego na Pilczycach

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *