Testowanie urządzenia activLife

W czasie spotkania 20 lipca br. w siedzibie Fundacji Aktywny Senior z kierownikiem medycznym z firmy Alreh Medical Sp. z o.o. dr n. med. Dominiką Kozak. uzgodniliśmy rozpoczęcie współpracy pomiędzy Fundacją Aktywny Senior a firmą Alreh Medical Sp. z o.o .

Ustaliliśmy też, że Fundacja otrzyma do testowania urządzenie activLife, służące do pionizowania i rehabilitacji osób starszych – Aktywność Seniora activLife – Alreh Medical. Powstało ono w ramach projektu H2020. Przeszkolone zostaną też osoby, które będą je obsługiwać. Urządzenie activLife to – multimedialny system do aktywnego wspomagania rehabilitacji – activLife – ulotka Senior. Jest on odpowiedzią na rosnące potrzeby rehabilitacyjne i aktywizacyjne starzejącego się społeczeństwa. Zaawansowana technologia mechaniki, zastosowana w tym urządzeniu umożliwia w pełni bezpieczne wykonywanie szerokiego wachlarza zadań aktywizacyjnych. Zarówno tych ogólnousprawniających, poprawiających wydolność, koordynację, poczucie równowagi oraz wspierających procesy umysłowe.

Urządzenie to będzie już niebawem dostępne dla mieszkańców Popowic, w drugiej połowie września br. podczas rozpoczęcia warsztatów Laboratorium Popowice z mieszkańcami osiedla. W ramach projektu ProPoLab będą mogli Państwo bezpłatnie przetestować możliwości ActiveLife.

Będziemy testować urządzenie activLife

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *